herkes_dursa_biz_vururuz_davutunoglu225

İstanbul’da Şeytanın Dostları Toplantıları!

Yüzyıllarca barışın, adaletin kardeşliğin huzurun ve güvenin merkezi olan İstanbul tarihin en karanlık dönemini yaşıyor.

Kardeşi kardeşe düşüren fitne tohumlarının atıldığı fitne, husumet, ölüm, yıkım kararlarının alındığı merkez üs haline getirildi.

ABD-İngiltere-Fransa şer üçgeni; 100 yıldır doyamadıkları Müslüman kanını, ne yazık ki devşirdikleri münafık ve fasıklar güruhu sözde İslamcı işbirlikçilerle bir kez daha dökmeye kararlılar.

Haçlı ittifak Bizanslaşan Türkiye merkezli toplantılarla zehirlerini kusuyorlar, ölüm kusmaya devam ediyorlar.

Libya fesatlık kaos planı, İstanbul’da yapıldı uygulandı. İzmir NATO üssünden kalkan NATO-ABD-İngiltere-Fransa uçaklarının bombaladığı, yakılıp yıktığı Libya’da, petrol şer güçlerin eline geçti ama kardeş katliamları devam ediyor!

Şimdide ne kadar şeytan dostları varsa bir araya geldiler. Yine İstanbul’da Suriye toplantısı yapıldı. Dostlar toplantısı diyorlar oysa ölüm ve yıkım toplantısı yaptılar.

Ne kadar kan içici vampir varsa sırıtarak İstanbul toplantılarını organize ettiler, toplandılar.

Gerçek dostları şeytan ise çıkardığı yeni fitne ile sevinçlidir muhakkak.

Bölgeden kim ne istiyor?

Açıklamalar; tarih bilgisinden mahrum zihniyeti bozuk tiplerin hezeyanı değil de nedir ki?

Arap baharı yaşatılan ülkelerin petrol kaynakları, açıklamalar; toplantı ullanıy-line geçti,  din istimasrı yaparak haksızlıkla insanları katledenlerdir. Batılıların eline geçmiş, kardeş kardeşi öldürmüş, öldürmeye devam ediyor. Kentler yakılıp yıkılmış, hâlâ halk diyorlar. Hâlâ utanmadan barıştan, huzurdan, refahtan, güvenden bahsediyorlar.

Bu ne pişkinlik.

Ölenler, özgürlükleri ve onurları için mi canlarını feda ediyor. Utanmadan bir de katil çapulcu Suriyelileri rahmetle yâd ederek, yakınlarına baş sağlığı dileyip, yaralananlara da acil şifalar temennisinde bulunuyorlar.

Ne zamandan beri, İngiliz, Fransız, Amerikan vahşi kan içicilerinin ajanlığını yapanlar rahmete layık görülüyor?

Ne zaman ki; İngiliz-Fransız fitne tohumları ekildi, Osmanlı hâkimiyetini kaybetti. Bölge, kan, savaş, yıkım bölgesi haline geldi.

Bugün Türkiye’nin zavallı çaresiz işbirlikçi güruhu, Türkleri katledenlerle birlikte bir kez daha bölgede Müslüman kanı dökülmesine rol alıyor

Yazık hem de çok yazık.

Yine utanmadan, uluslararası toplum deyimini kullanıyorlar.

Kimdir bunlar? Batının despot devletleri yani ABD-İngiltere Fransa şer üçlüsü. Şeytanın çağımızın temsilcileri. Ve bunlarla birlikte hareket eden Türkiye.

İstanbul’daki toplantı; Suriye’nin dostları toplantısı değil şeytanın dostları toplantısı daha uygun.

Afganistan, Irak, Sudan, Yemen, Mısır ve Libya’nın yaşadığı acı, Suriye’de yaşatılıyor.

“Değişim” diyorlar, “reform” diyorlar, “demokratik hakların teslim edilmesi” diyorlar. “Özgürlüklerin önündeki engelleri kararlılıkla kaldırılması” diyorlar.

“Bunun için de dostça ve kardeşçe telkinlerde bulunduk.” diyorlar.

Diyorlar ama dediklerinin anlamının kan, gözyaşı, yıkım demek olduğunu sinsice ve haince çok iyi biliyorlar.

Türkiye’de ise akıl tutulması yaşanıyor.

Bölgede yaratılan kaos devam edecek. Kaos aşamasında son ülke Türkiye’dir.

Hâlâ gaflet, dalalet ve hıyanet içinde olanlar var.

Bugün buradan, şeytanın dostlarına karşı vereceğimiz mesaj, net ve kesindir.

Bizler, Suriye ile ortak bir tarihi, ortak bir kültürü paylaşıyor, sınırın iki yanındaki akraba topluluklar olarak yüzyıllardır barış içinde, kardeşlik hukuku içinde varlığımızı idame ettiriyoruz.

İngiliz-Fransız-Amerikan katillerine ve işbirlikçi münafık fasık sözde Müslümanlara karşı mücadele eden, en acımasız saldırılar karşısında olağanüstü mücadele veren kahramanları da buradan bir kez daha selamlıyorum.

Dünya’nın her yerinde, Ortadoğu coğrafyasında özgürlük mücadelesi veren Âdemin çocuklarına, kardeşlerimize, asla yalnız olmadıklarını, asla kendi kaderlerine terk edilmeyeceklerini, buradan bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

Yapılması gerekenler yapılacaktır.

Günün Sözü: İnsanların en aşağılığı din istismarı yaparak haksızlıkla insanları katledenlerdir.

Nurullah AYDIN - 02 Nisan 2012 - Ankara

Son Yazılar