alemdar_polatKurtlar Vadisi Pusu Ve Emperyalizmin Maşası Polat Alemdar!

Artık Toplum mühendisliğinde sınır tanımayanlar bakın neler diyorlar;

1- Yavuz Sultan Selim ile Tayyip Erdoğan özdeşleştriliyor, ve artık Tayyip Erdoğan’ın Müslümanlarla savaşma vakti gelmiştir mesajı tarihe atıf yapılarak kabul ettirilmek isteniyor. Bu benzerlikte bugün için birlik yada YOK OLMA aba altından sopası ile verilyor.


2- Kürt seviciliği ön plana çıkarılarak düne atıfta bulunarak yine Kürtlerle hareket edileceğinin altı çiziliyor.

3- Şah İsmail Haçlılarla ittifak yapmıştır söylemi ile bugün de Türklere karşı aynı planlar içerisinde olacağı vurgulanarak, hedefteki Suriye için İRAN bizim için tehdittir mesajı veriliyor.

4- Suriye’deki Nusayriler üzerinden Esad’a karşı aleni bir başkaldırı ve isyan desteği veriliyor. Siz başkaldırsanız bölücü Kürtler alasını yapacak iması verilyor.

5- Kürt seviciliği bir kez daha ön plana çıkıyor ve Amerika’nın IRAK’tan çıkması durumunda Şii ve Sünni Arapların birleşerek KÜRTLERİ keseceğinden endişeleniyor.

6- Ve Suriye’ye girmek için Arap Birliğinin de desteği talep ediliyor, yani topyekün Ortadoğu tekrar karışmalı.

7- Daha sonrasında muhabbet yersen DEMOKRASİ, İNSAN HAKLARI, KARDEŞ TÜRKÜSÜNE dönüyor; bizim petrolle işimiz yok denerek.

8- Ayrıntı olarak da Kara lakaplı “YEŞİL”e atıf yapılıyor, Vatanseverlere GLADYO artıkları deniyor. Suriye ve bölgenin de istihbarat yolları ile karıştırılması için yoğun çaba harcanacağı mesajı veriliyor. Yani, içine CIA kaçmış Polat üzerinden verilen mesajlar ve kamuoyu hazırlama çabası aşikar.

Özetle diyorlar ki ; SURİYE’YE GİRECEĞİZ, EMPERYALİZMİN KÖPEĞİ OLARAK MÜSLÜMAN KANI DÖKECEĞİZ, BUNU DA SİZE ÖYLE YADA BÖYLE YEDİRECEĞİZ.

http://www.facebook.com/FikrinVarMi

Son Yazılar