22 TEMMUZ SEÇİMLERİNİN SONUÇLARI BİLGİSAYARDA NASIL DEĞİŞTİRİLDİ.

22 Temmuz sonuçlarını AKP'nin ve Erdoğan'ın kendisi de beklemiyordu çünkü bu seçim sonuçlarını değiştirme sahtekarlığı onlardan habersiz yapıldı, sadece halk ve AKP bu seçim sonucuna Tarhan Erdem'in sözde anket sonuçlarıyla psikolojik olarak hazırlandı.

Türkiye genelinde Türkiye toplamının %25 oyları seçimin bitmesinin ilk bir saatinde merkez bilgisayarı üzerinden tamamen AKP'ye aktarıldı ve AKP seçime %25 oyla başlarken diğerleri sıfır oyla başladı ve sonra normal dağılıma bırakıldı.

Bu yüzden AKP'nin gerçek oyları %47 değil % 22-%28' arasındadır.Bunun en büyük kanıtı da benim ve birkaç arkadaşımın incelediği tüm YSK sonuçlarında hiçbir sandıkta AKP oyunun %25 altına düşmemesidir.Yani Turkiye'nin her sandik bolgesinde dort kisiden en az birinin AKP'ye oy vermesi mümkünmüdür? HAYIR, mantık olarak kesinlikle mümkün değildir.Özellikle Çankaya'da, Alsancak'ta ve diğer tüm Atatürkçü ve milliyetçi sandık bölgelerinde ve şehirlerinde, kasabalarında, semtlerinde,köylerinde.

Seçimden emperyalist güçlerin istediği sonuçlar cıktı, Türkiye'nin verdiği oylar değil !

SEÇİM SONUÇLARI NASIL DEĞİŞTİRİLDİ?

Seçim sonuclarının hızlı bir şekilde duyurulmuş olması 22 Temmuz seçimlerinin sonuçlarına gölge düşürmek icin yeterli mi? Ya da YSK'nın bu seçime kısmi bir bilgisayar sistemi ile girmiş olması? Bizce yeterli. Özellikle gizli servislerin dünyada birçok seçime müdahele ettiği gerçeğini gözönüne alırsak ve bazı güçlere göre bazı ülkelerin kaderini insanlarının demokrasi kandırmacası altında attıkları oylarının seçim sonucunu haklı olarak değiştirebilmesinden haksız olarak degistirmek daha akıllıca ve daha önemli ise ve o ülke diğer büyük bir ülkenin planlarının baş aktörü olarak yeralıyorsa sadece ve sadece bu nedenden dolayı bile yeterlidir.

İşte biz yukarıda saydığımız bu olasılıkları inceleyip şu sonuca vardık.

Gizli servislerin seçimleri etkilemeleri 1948 İtalya seçimleriyle başladı, daha sonra Türkiye'de 1954 yılında Menderes'le devam etti ve birçok ülkede yapılan ve yapılmaya çalışılanlardan sonra bugünlere gelindi.

Bugün seçimlerin sonuçları değiştirmek bilgisayar ortamında daha kolaydır.Türkiye'deki seçimde hilenin nasıl yapıldığını şu anda son aşamasında inceledik ve seçim gecesinde tahmin ettiğimiz gibi hile yapıldığı olasılığı çok yüksektir ve bazılarımın dışında bu müdahale yapılırken kimsenin ruhu da ne yazık ki duymadı, hatta AKP'liler de hilenin nasıl olduğunu bilmedikleri için seçimde başarılı olduklarını zannettiler.

Şu anda seçim sandık sonuçlarının çoğunluğunu tek tek kontrol ettik ve yüzdelerini dikkatle inceledik, bulgular tam tahmin ettiğimiz gibi,sonuçlar bilgisayarda saat 5:30'da ilk seçim sonuçlarının gelmeye başladığı zaman il-il değiştirildi, AKP seçime %25 fazla oyla başladı,elimizde tüm sandık sonuçlarının imzalı belgeleri olsa yapılan hile hemen görülebilir.

Şu ana kadar gördüğümüz durum AKP'nin hiçbir sandıkta %25 altına düşmemesidir.Her sandıktan en az %25 AKP'ye oy çıkması mümkün müdür? Hayır çünkü çok partili demokrasilerde her bölgeden aynı şekilde oy çıkması matematiksel olarak milyonda bir olasılıktır ve mantıksal olarak mümkün değildir.Peki bu %25'e tekabül eden yaklaşık 7- 8 milyon oy nereden ortaya çıkmıştır? Nufus kütükleriyle seçmen kütükleri
arasındaki 7 milyon farktan mı; yani muhalefet oylarının bir kısmının yok edilmesinden mi? Yoksa diğer partilerin oylarının seçimin ilk saatinde sıfırlanıp AKP'ye aktarılması ve seçimin diğer partiler %0 ile başlarken AKP'nin %25 ile başlaması mı? Her ikisi de mümkün. Fakat bir ger.ek var ki kesinlikle gözardı edilemez.Seçimin ilerleyen saatlerinde oyları düşen bir partinin(AKP) %25 ile başlayıp seçimi kaybetmesi imkansızdır. İşte hile de buradadır! Hilenin şekli: Bizim başından beri tahmin ettiğimiz bu şekil sandık seçim sonuçlarıyla bu iddiamızı tamamen güçlendirdi.

Seçim sonucları YSK merkez bilgisayarından, Cihan(Fetullah' ın)Haber ajansı akşam 6'dan sonra ilk seçim sonuçlarını açıklamadan önce,ilk seçim sonuçlarının gelmeye başladığı saat 5:30 civarında 15-20 dakika bir görevli tarafından değiştirildi veya hack edildi ve AKP %25 oyla seçim yarışına başlarken diğerleri de % 0 oyla başladı ve saat 6:00-6:30 arası o ana kadar alınan sonuçların Türkiye'nin %50 'si olduğu ilan edildi, bu ayarlamadan sonra AKP'nin oyları düşse de diğerlerinin yükselse de AKP'nin seçimi kaybetme ihtimali yoktu ve plan AKP'nin en az 367 milletvekili çıkaracak kadar yani Türkiye'nin en az %50 oyunu alabilecek şekilde yapıldı, oysa ki ileriki saatlerde sonuçlar açıklandığından müdahale yapılamadı ve bu yüzden AKP'nin oyları düşmeye ve CHP, MHP'nin oyları yükselmeye başladı, GP ve DP'nin oyları da sıfırdan başladığından oyları yükselse bile %10 barajını aşma olanakları yoktu. Mantıki ve matematiksel olarak seçim sonuçlarında ilk saatte Türkiye'nin %50 oyunu almayı başarmış bir parti diğer yüzde ellilik oylar da okunduktan sonra daha da yükselmesi gerekmektedir. Fakat öyle olmadı, merkez bilgisayarı sonuçlarına ilk saatte müdahale seçimin sonucunu AKP lehine tamamen değiştirdi. Dikkat ettiyseniz websitesindeki seçim sonuçlarındaki pdf. dosyalı dökümanlar excel veya access programından çıkma, yani ana dökümanda yapacağınız bir değişiklik otomatikman diğer tüm il ve sandık sonuçlarını değiştirebilir, sandık seçim sonuçları fotokopi(scan) yoluyla pdf dosya programı yapılmamış bu da şüphelerimizi tamamen doğruluyor.

Bakınız İzmir'de AKP'nin CHP ile aynı sayıda oy alıp 5'er milletvekileri çıkarmaları olanaksızdı fakat ilk saatte müdahaleden dolayı AKP'nin (%25 + gerçek değer) olarak değiştirilen oyları müdahale sonrası normal oyların gelmesiyle %30'a kadar geriledi.Yani tüm Türkiye sonuclarına müdahele olmasa AKP'nin gerçek oyları gerçekte %22+%6 veya %8=%28 veya %30 civarında olacaktı.

CHP ve MHP ve diğer partilerin oyları gerçekte ortalamada birbuçuk katlarına yakındı. CHP özellikle İzmir'de 1 milyon seçmen üzerinden oyların %60'ını alıp 5 milletvekili yerine 8-9 milletvekili çıkaracaktı ve AKP'nin İzmir'deki toplam oy oranı %13 olarak çıkacaktı.

Aynı oranı Türkiye'ye uygularsak AKP'nin gerçek milletvekili sayısı 190, CHP'nin 190 ve MHP'nin ise 150 olacaktı.

Artık eskisi gibi sandıklarda hile yapmaya gerek yok, basit bir bilgisayar müdahalesi bir ülkenin kaderini işte böyle çizebiliyor.

Bu konuda tek izlenecek yol; Anayasa mahkemesinin huzurunda tüm imzaları kontrol edilmiş sandık seçmen kağıtlarındaki seçmen sayılarının ve sandık seçim sonuclarının YSK elektronik kayıtlarıyla tek tek karşılaştırılması,YSK bunu yapabilir fakat yapmıyor(hatta sandık dökümanlarının aralarından 100 adedini seçip fotokopi yoluyla ellerindeki elektronik dökümanlarla birlikte websitesine koyabilir ve karşilaştırma bu şekilde yapılabilir fakat bunu yapmıyorlar ve sandık sonuçlarını elektronik döküman halinde websitesine koyuyorlar, koymaları gereken fotokopi dosyası(pdf) halinde imzalarla birlikte gerçek sandık dökümanlarıdır elektronik dökümanlar değil),Endişelendiğimiz nokta yakında birileri bu işin üzerine gidebilir ve gerçek ortaya çıkar diye merkeze getirilen sandık resmi belgelerini elektronik kopyaları var mazaretiyle imha yoluna bile gidebilir...

Bu e-postayı lütfen ulaştırabileceğiniz en fazla kişiye iletin...
Bir şeyler yapılmalı ve bir yerden başlanmalı çok geç olmadan...Duyarlı Olunuz Lütfen...

Kaynak : http://www.guncelmeydan.com/pano/

Son Yazılar