Haramilerin Saltanatını Yıkacağız..

Kardeşlerim  İşçi Partisi, Gladyo'ya karşı 40 yıldır yürüttüğü mücadele içinde, 1990'ların başına gelindiğinde, ABD güdümlü Gladyo'nun kurduğu Hizbullah'ı da ortaya çıkarmıştır.


Türkiye'deki Hizbullah, “Küçük Amerika” sürecinin çocuğudur. ABD reçetelerine göre kurulmuştur. Hizbullah'ın Diyarbakır Çevik Kuvvet'te eğitildiği haberi, kamuoyuna 2000'e Doğru dergisinde, Diyarbakır Temsilcisi Halit Güngen imzası ile 16 Şubat 1992 tarihinde duyurulmuştur. Yine "Hizbullah'ı 1994'ten beri MİT yönetiyor" ve "MİT içinde Hizbullah Temizliği" başlıklı kapak haberleri 13-20 Şubat 2000'de Aydınlık dergisinde yayımlanmıştır.

MİT Müsteşarı Emre Taner, yıllar sonra Hizbullah'ı biz kullandık diyerek, yıllar sonra Halit Güngen arkadaşımızın ve Aydınlık dergisinin haberinin doğruluğunu bir kez daha en yetkili ağızdan teyit etmiştir. Taner, Avrupa Karma Parlamento toplantısına katılacak milletvekillerine MİT karargâhında verdiği bilgi toplantısında, "Hizbullah terör örgütünün bir dönem devlet tarafından kullanıldığını" kamuoyu önünde açıklamış ve basında yer almıştır (Şamil Tayyar, Star gazetesi, 12 Aralık 2006; İsmail Küçükkaya, Akşam gazetesi, 5 Haziran 2009).Naylon terör örgütleri kurmak, bizim bazı istihbarat örgütlerimizin, ABD ve CIA ve MOSSAD'dan öğrendiği vahim uygulamalardır. Nerede kullanılmıştır Hizbullah?

PKK ile mücadele adı altında bölgenin aydınlarına ve dervrimcilerine suikastler düzenlemede kullanılmıştır. Hatim mi indirtmişlerdir, Mevlit mi okutmuşlardır Hizbullah'a?

189 insanımızın canavarca katledilmesinde kullanmışlardır; Güneydoğu'da terör estirmek için kullanmışlardır.İşte, İşçi Partisi, bu gerçekleri saptadığı ve kamuoyuyla paylaştığı içindir ki, Hizbullah'ın Diyarbakır Çevik Kuvvet'te eğitildiği haberini yapan Partimiz yöneticisi ve 2000'e Doğru dergisi Diyarbakır Temsilcisi Halit Güngen şehit edilmiştir. Gladyo, Halit kardeşimizi Diyarbakır büromuzu basarak katletmiştir.Din adamı ve İşçi Partisi Cizre İlçe Başkanı Mela Resul Sakar, Nusaybin İlçe Başkanı Adil Başkan ve diğer İşçi Partili yöneticiler yine Gladyo tarafından katledilmişlerdir.

Onlar istiyorlar ki
kara toprağın kalbi durana kadar
biz pazarda kelepir bir mal gibi
satalım kafamızın ışığını, gücünü kolumuzun..
Kadınlarımızı karşılarında oynatalım.
Ve dumanlanmağa başlayınca
gözümüzün bakışı,yavaşlayınca
damarlarımızda kanın akışı
karaya vurmuş balıklar gibi
köprü altlarında yatalım..


Arkadaşımız, eski MKK üyemiz ve Basın Bürosu Başkanımız Hikmet Çiçek, Hizbullah'la ilgili bulgularımızı kitap haline getirmiş ve "Hangi Hizbullah" adı ile Şubat 2000'de yayımlamıştır. Çiçek, bu kitabında, Hizbullah'ın tipik bir gladyo yapılanması olduğunu ortaya koymuştur.Bu kitap, Türkiye'de Hizbullah örgütlenmesi konusunda, temel başvuru kitabı olarak kabul edilmektedir.

Hizbullah'ı ilk deşifre eden İşçi Partisi ve 2000'e Doğru dergisi olmuştur. Devlet yıllarca Hizbullah'ın varlığını kabul etmezken, 2000'e Doğru dergisi 1993 yılında Hizbullah'ın Lideri Hüseyin Velioğlu'nun resmini yayımlayan ilk yayın organı olmuştur.Gladyo, geçmişte Hizbullah gibi terör örgütlerine verdiği tetikçi görevini, şimdi mahkemelere yükleme girişimi içindedir.

İŞÇİ PARTİSİ YÖNETİCİLERİNİ KATLEDENLER SERBEST,
KATİLLERİ İFŞA EDEN DEVRİMCİLER SİLİVRİ ZİNDANINDADIR..


Fevzi AVAN - 10 Ocak 2011 - Datça Ekspres
http://www.datcaekspres.com/

Son Yazılar