eren erdem225

Sizi gidi Hainler!

Arap sultanları ABD’ye, Suriye’yi işgal etmesi için rüşvet teklif etti.

Kerry’in deşifre etliği bu gerçeği okuduğumda, tüylerim diken diken olmuştu. Bir Müslüman düşünün, inanç kardeşleri ABD tarafından katledilmiş. Ve aynı “Müslüman” ABD’yi, inanç kardeşlerinin yaşadığı bir yeri işgal etmesi için davet ediyor. Hatta, bu davetin tüm masraflarını karşılayacağını ifade ediyor!

İşte bu “sahtekarlar” Müslüman maskeli müşriklerdir. Allah ile aldatan saltanat yobazları, İslam dinini, savaşın malzemesi yapmaya çabalıyorlar. Emperyalistler ile ittifakta sorun görmüyor, hatta onlara rüşvet dahi teklif edebiliyorlar. Bunun neresi İslam?

Bir süre önce malumunuz, Kur an ı Kerim’in ayetlerini çarpıtarak, İşgale meşruiyet kazandırmaya çabalayan Zaman yazarı Hüseyin Gülerce’nin “tahrif ettiği ayetlerin” esaslarından bahsetmiştim. Kürümü tahrif ederek, bozarak; savaşı meşrulaştırmaya çabalayanlar, emperyalizmi bölgeye davet eden ve hatta bunun için rüşvet teklif eden bu sahtekar anıp şeyhlerinden farklı mıdır?

Bu hainler (Araplar), İslam kardeşliğini sırttan hançerleyen işbirlikçilerdir!

Müslümanların emeğini sömürerek, Allah’ın nimetlerini keriz ederek biriktirdikleri servetlerini. ABD’nin Suriye işgalinde harcayacağı masrafları karşılamayı din belleyen bu uşakların Türkiye’de ki en kadim dostları kimlerdir?

Vahhabi-Selefi anlayış, insanların ve yoksulların hakkını, kan dökmek için gelen Amerikan ordusuna peşkeş çekerken, bu şirke ve münafıklığa dur diyecek kimse yok mudur?

Elbette vardır! Biz yaşadıkça, maskelerini düşürmeye devam edeceğiz.

Millete “eşek eti yedirenlerin, ABD ordusuna rüşvet verenlerle kurduğu ilişkiyi deşifre edecek” onların halkları afyonlama adına yozlaştırdığı dinimiz İslam’ın gerçek ve devrimci şiarını deklare etmeye devam edeceğiz…

Allah kerim, kahrolsun emperyalizm!

*** *** ***

Devrim Ayeti mi olur la?

Eski bir vaiz, popüler bir hoca; bir sohbette denk geldiğimizde “selam bile vermeden” bana dönüp; “Devrim Ayeti” mi olur la dedi.

Ne dersin şimdi?

Şöyle bir cevap verdim; “senin gibi adamın olduğu her yerde, Devrim ~ Ayeti olur!”

İslamiyet’i statükonun mastarı haline getiren, göbeğini salıp müritlerinin kendi sığırları gibi davranmasını telakki eden, emperyalizme, kapitalizme ve faşizme karşı susan, ve tüm bunlara rağmen İslam diyen, Allah diyen adamın olduğu yerde, Kur an ün ayeti, bir Devrim Ayeti” oluverir.

*** *** ***

Bir mail aldım. Noktasına virgülüne dokunmadan dikkatinize sunuyorum.

Maili gönderen kişinin ismini paylaşmayacağım.

Ey Eren denilen fitneci! Ey bozguncu düzenbaz! Devrim Ayetleri diye kitap mı yazılır? Sonra kalkıp, kafa kestiler diyorsun. Tam kafası kesilecek adamsın!

Evet, “Devrim Ayetleri” kitabı, sadece muktedirin maskesini düşürmüyor. Sözde “ılımlı sünni” diye geçinenlerin, maske ardında nasıl vahşi birer seldi ve vahhabi olduklarını da gösteriyor.

Gözlerim yaşarıyor! Mutlu oluyorum! Eğer bu zorbalar bana bunları yazıyorsa, “ben Allah’ın yolundayım demektir…”

Elhamdülillah, Devrim Ayetleri ezber bozuyor! Halkımız okuyup öğreniyor.

Öğrendiklerini anlatıyor. Anlamayanın eline kitabı veriyor.

Ezber bozuldukça, bil ileri cinnet geçiriyor!

Çıldırıyor…

(NOT: Devrim Ayetleri kitabı, gördüğü büyük ilgi nedeni ile, birçok okur tarafından temin edilemedi. Lâkin dün itibari ile dağıtım tekrar güncellendiğinden, bütün D&R mağazaları ve kitapçılardan, ayrıca internetten satış yapan sitelerden temin edilebilmektedir. Haftasonu kolayca ulaşılabilir)

NOT (2): Gazetemizin yeni döneminde, 7. Sayfadan 5. Sayfaya transfer oldum. Bu durum umarım sizleri de benim kadar mutlu etmiştir. Toplum sayfası önemli bir sayfadır. Umarım sayfayı taşıyabiliriz. Gazete yönetimimize yürekten teşekkürlerimi sunar, hayırlı olmasını dilerim.

Eren ERDEM - 07 Eylül 2013 - Aydınlık

Son Yazılar