gunesin_zapti_yakindir225

Atatürk’ün Gizlenen Vasiyetinde Bahsettiği İslam Büyüğü Kim?

Bir önceki yazımda bahsetmiştim…

Atatürk’ün gizlenen bir vasiyetnamesi var ve bunun hakkında Türkiye’de ilk kez bir kitap çalışması tarafımdan yapılıyor…


Kitapta çok önemli ilk kez açıklanacak belgeler yer alacak …Kitapda Sayın Meriç Tumluer’in çok önemli katkıları ve bomba röportajı yer alacak !

1927 yılına kadar devlet sırlarını çok önemli belgeleri Atatürk bir kitap haline getirerek NUTUK adı altında topladığı biliniyor. Peşine düştüğümüz vasiyetnamede 1927 yılından itibaren çok çok önemli devlet sırlarının ( hatta 1927 yılına kadar bile açıklanması mümkün olmayan devlet sırlarının) Atatürk tarafından kitap haline getirilmiş 400 sayfalık, Gazi’nin özel iki mührü ile mühürlü bir kitaptır! Yine Nutuk’ta olduğu gibi bu 400 sayfalık kitap şeklinde ki vasiyetnamede de Gazi Mustafa Kemal biriktirdiği devlete ve millete ait çok önemli belgelerin kendi usulüne göre yorumlarını yapmıştır.

Atatürk’ün vasiyetinde çok önemli konuların başında çok ilginç bulduğum bir konu var.

Bu belgelere ait konuların en önemlilerinden biride Gazi’nin bir nevi II. Nutuk’unda bahsettiği İslam büyüğü dediği şahsiyet!

Kitabımızda biraz olsun bu konuyu aralayacağız ve belgeleri ile bu değerli şahsiyetin izini süreceğiz!

Bu yazımda kısaca bu değerli şahsiyet hakkında birkaç konu gündeme getirmek istiyorum !

Bildiğiniz üzere Gazi’nin çeşitli öngörüleri mevcuttur:

Sovyetlerin dağılacağı…

Hitlerin devrileceği…

Mussolini’nin kendi halkı tarafından asılacağı…

Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet yaşayacağını…

Türk ve Müslüman coğrafyasındaki devletlerin bir Güneş gibi bağımsızlıklarına kavuşup birlik kuracakları…

1939 yılında 2. Dünya savaşının patlak vereceği…

İngiltere’nin çok büyük çalkantılar ile tarihe gömüleceği…

Tüm bu öngörüleri bilinen çeşitli kaynaklarda belirtilen sözleridir, yazılarıdır.

Tam da bu noktada ancak zamanı geldiğinde bilinmesini istediği ve 400 sayfalık özel mühürleri ile mühürlediği  vasiyetnamesine yazdığı çok önemli bir öngörüsü daha var olduğunu kitabımız için yaptığımız araştırmalarımız sonucu öğrendik.

Atatürk kendi hayatta iken doğacak değerli bir şahsiyetin ileride Türkiye Cumhuriyeti ve İslam coğrafyasında çok etkili görevlerde bulunacağını, çok önemli sorunların üstesinden TÜRK VE MÜSLÜMAN coğrafyasını arkasına alarak çözeceğini vasiyetine yazmıştır.

Atatürk vasiyetinde bahsettiği bu şahsiyetin olduğu yeri ziyaret etmiş ve sonrasında ileride  özel bir parola ile 1963 yılında göreve başlayacağını belirtmiştir.

Evet, şimdilik bu konu hakkında bu kadar yazmakla yetiniyorum… Daha fazlasını belgeleri ile kitabımıza alacağım için daha fazla yazmıyorum.

Yalnız belirtmek ve isyan etmek istediğim bir nokta var !

Bugün bu şahsiyeti 1963 yılından itibaren tüm Cumhurbaşkanları, Mit başkanları, Genelkurmay Başkanları çeşitli önemli gazeteciler hepsi biliyorken, vasiyetin Atatürk’ün vefatından elli yıl sonra 1988 yılında açıklanması günü geldiğinde susmaları ve Atatürk’ün bahsettiği Türk büyüğüne çeşitli suikast girişimlerinde bulunmaları TÜRK TARİHİNDE KARA BİR LEKE olarak alınlarına kazınacaktır!

Gazi Mustafa Kemal’in titizlikle korunmasını istediği özel bir parola ile göreve başlayacağını ifade ettiği bu değerli insan bugün hayattadır!

Atatürk’ün bahsettiği İslam büyüğümüz çok az sayıda güvendiği insanlar ile görüşmeler yapmıştır!

Bu insan hakkında çok önemli medya köşelerine yerleşmiş yazarlar bilgi sahibidirler ! Fakat inanılmaz bir biçimde hala susmayı yeğlemektedirler ! Bu konu hakkında AYTUNÇ ALTINDAL, İSMET BOZDAĞ, CAN ATAKLI gibi şu anda aktif yazarlık hayatlarını devam ettiren kişilerin bu konu hakkında; Gazi’nin bahsettiği ve hala hayatta olan bu çok değerli Türk tarihine ait çok önemli sırları gönlünde barındıran büyük insan tarafından açıkça bilgilendirildiklerini biliyoruz !

Can Ataklı’nın bu konu hakkında yazı yazmasının zamanının geldiğini düşünüyoruz !

Aytunç Altındal’ın bu konuyu gündeme getirmesinin zamanı geldiğini belirtmek istiyoruz !

İsmet Bozdağ’ın kitaplarında yazdıklarını tekrar gündeme getirmesi gerektiğini düşünüyoruz !

Bakın ülkemiz çok zor günler geçirmektedir!

Ülkemiz maalesef büyük bir tehdit altında bulunuyor!  GÜNEYDOĞUMUZ, SURİYE HALKI, İRAN HALKI, BALKANLARDA Kİ HALKLAR VE ORTA ASYA TÜRKLERİ BÜYÜK BİR TEHDİT ALTINDADIR!

Bilgi Çağı’na ve yapılanmasına sahip tüm **paganistik** yapılanmalara ancak bilginin gücü ile karşı koyulabilir!

Devletimizin sahip olduğu önemli bilgileri açıklamasının zamanı gelmiştir! Bilgi en büyük güçtür! Bilgi Çağı’nda en büyük silah devrimsel etkiye sahip BİLGİ VE BELGELERDİR!

Devletimize PKK ile çeşitli unsurlar ile tehdit savuran yapılanmaları top tüfek ile değil  !!! Devletimizin sahip olduğu çok önemli sırlı bilgileri deşifre ederek TÜRK HALKINA VE İSLAM DEVLETLERİNE gerçeği göstererek karşı çıkılacaktır!

Görüldüğü üzere yıllardır PKK denen Mossad ve çeşitli kaynaklardan beslenen yapılanma bitmek yerine her geçen gün biraz daha tehdit unsuru olmaktadır!

Artık olanlara dur demenin zamanı gelmiştir!

DEVLETİMİZİN YETKİLİLERİ VE ADINI SAYDIĞIMIZ ÖZEL OLARAK BİLGİLENDİRİLMİŞ GAZETECİLERE SESLENİYORUZ:

TÜM BARIŞSEVER MİLLETLERE KARŞI GÖREVİNİZİ YERİNE GETİRİN !

Yoksa kısa bir zaman diliminde gerçekler farklı yollarla açıklanacak !

Atatürk’ün gelecekte çok önemli görevler edineceğini belirttiği ve özel bir parola ile devletimiz için göreve başlayan bu şahsiyetin halkımıza tanıtılma zamanı gelmiştir! Bu insanın halkımıza belgeleri ile anlatacağı gerçekler devlet sırlarımızın deşifre edilmesi; Bilgi Çağı’nda en büyük gücün ve silahın BİLGİ olacağı bilinci ile tüm tehditkar yapılanmaların deşifre olacağı bilgileri açıklama süresi gelmiştir!

TÜRK İSTİKBALİNİN EVLADI TECELLİ ETTİ !

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE !

Baran AYDIN - 08 Ağustos 2012 - İlk Kurşun


***NOT: Paganistik sözcüğünü Türkiye’de sanki ilk defa bir önceki yazımda ben yazmışım gibi  birkaç mail ve yorum aldım . Fakat bu sözcük 1996 yılında Harp Tarihi Basımevi’nden çıkan Genelkurmay’ımıza ait bir ifadedir. Masonlara, Gül ve Haç Kardeşliği, İlluminati vs.. gibi örgütlenmelere karşı kullanılan genel ifadedir! Bu ifadenin açılımı ise başka bir yazının konusudur.Yinede yorum yapan ve bilgi edinmek istediklerini ifade eden insanlarımıza teşekkür ederim.

Son Yazılar